Ç İ Ç E K L E N İ Y O R
  • Şehrinizin Yerel Çiçekçisi Antalya Lara Çiçekçilik web sitesidir.

Aradığın çiçeği bul.

Hakkımızda

Hakkımızda

Lara Çiçek. Firmamız 40 yılı aşkındır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sektörel anlamda kazandığı bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda değerlendirip, her gün gelişerek ve büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sektörün öncüsü olan Lara Çiçek %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermektedir. Günlük taze ürünlerle ve kullandığı 1. Sınıf malzemelerle sektördeki rakiplerinden bir tık önde olan firmamız, kaliteli ve öz güvenli olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Çiçek ve Organizasyon konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Çiçek ve Organizasyon sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeKadir K Kadir GÖKMEN ve Oğulları
Lara Çiçek
Muratpaşa / Antalya
Tel: 0242 344 1 900
e-mail : info@laracicek.com
web: www.laracicek.com

 Antalya Lara Çiçekci  Telefon  Antalya Lara Çiçek Gönder Whatsapp Sipariş  Antalya Lara Çiçek Siparişi Harita